اخبار موزه

دوزادهمین کنفرانس سار موزه علوم و فناوری ۱۷ اسفند ۹۷ برگزار می‌شود

۱۳ اسف , ۱۳۹۷  

دوازدهمین کنفرانس سار موزه ملی علوم و فناوری با عنوان «سار زمستان ۹۷»، روز جمعه ۱۷ اسفندماه، از ساعت ۱۴ الی ۱۷ در محل موزه ملی ایران برگزار می‎شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، آخرین کنفرانس سار در سال ۹۷ همچون سارهای قبلی ۷ سخنران در موضوعات متنوع از تجربیات این افراد خواهد بود.

کنفرانس‎های سار از ابتدای سال ۱۳۹۵ در موزه ملی علوم و فناوری برگزار می‎گردند. ایده اصلی راه‎اندازی این کنفرانس، با الهام از کنفرانس‎های TED، برگزاری سخنرانی‎هایی است به عنوان بستری برای طرح «ایده‎هایی که ارزش انتشار دارند». کنفرانس‎های سار به صورت فصلی برگزار و با نام فصل برگزاری‎شان «سارِبهار»، «سارِتابستان»، «سارِپائیز» و «سارِ زمستان» نام‎گذاری می‎شوند.

در هر کنفرانس فصلی سار، ۷ نفر سخنرانی می‎کنند. سخنرانی‎ها حداکثر در ۱۸ دقیقه، اغلب با زبانی ساده و غیرتخصصی ارائه می‎شوند و به دامنه وسیعی از موضوع‎ها می‎پردازند؛ هرچند، نقطه اشتراک اغلب سخنرانی‎ها علم و فناوری است.

علاقه‎مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیش‎تر می‎توانند به پیوند: https://evnd.co/UApPm مراجعه و یا برای شنیدن سخنرانی‎های انجام شده در کنفرانس‎های سار به سامانه sar.inmost.ir مراجعه کنند.

, ,


Comments are closed.

4 خرداد (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
5 خرداد (امروز): اتفاقی برای این روز ثبت نشده است!
6 خرداد (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی