اخبار موزه

تجلیل از خانواده شهیدان در روز بزرگداشت شهدا

۲۳ اسف , ۱۳۹۷  

موزه ملی علوم و فناوری در روز ۲۲ اسفندماه ۹۷ بمناسبت روز ملی بزرگ‎داشت شهداء، ضمن گرامی‎داشت یاد و خاطره شهیدان وطن، از همکاران عضو خانواده بزرگ شهدا تجلیل بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، دکتر سیف‎اله جلیلی رئیس این موزه ضمن تجلیل از خانواده شهدا که در میان همکاران این مجموعه نیز حضور دارند روز ملی بزرگ‎داشت شهدا را فرصت مغتنمی دانست تا همه ایرانیان دین خود را به شهدا و خانواده‎های محترم آن‎ها ادا کنند:

«۲۲ اسفند روز ملی بزرگ‎داشت شهداء، بهانه خوبی است تا ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان وطن، به خانواده محترم آن عزیزان ادای دین کنیم.

بی‎شک «توحید»، «آزادی»، «استقلال» و «عدالت» زیباترین آرمان‎هایی است که بشر برای دست‎یابی به آن‎ها حتی جنگیده و از خون خود گذشته است. تحقق هر یک از این آرمان‎های مقدس در ایران عزیزمان را مدیون شهدای عزیزتر این آب و خاک می‎دانیم و صبر و استقامت ستودنی خانواده‎های معظم شهدا.

شایسته است امروز از شما خانواده محترم و معزز شهید تجلیل و تقدیر بعمل آید. البته که هیچ تقدیری جز آن‎چه خداوند متعال در تقدیر شما دیده است پاسخ‎گوی این عظمت نخواهد بود چرا که آن شهیدان هم با خدای‎شان معامله کردند.

چون کوه استوار و چون سرو سرافراز باشید.»

                                                                                                              سیف‎اله جلیلی

                                                                                           رئیس موزه ملی علوم و فناوری

, ,


Comments are closed.

29 شهریور (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
30 شهریور (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
31 شهریور (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه