اخبار موزه

برگزاری رویداد آموزشی «بیا ز سنگ بپرسیم» توسط موزه ملی علوم و فناوری و با همکاری معین مال

۲۳ تیر , ۱۳۹۸  

«بیا ز سنگ بپرسیم» نام رویداد آموزشی با موضوع سنگ‎شناسی است که موزه ملی علوم و فناوری با همکاری و حمایت معنوی معین مال از تاریخ ۱ الی ۷ مردادماه به مدت یک هفته برگزار می‎کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، مخاطبان این رویداد تمام خانواده‎ها به همراه کودکان هستند که به مدت یک هفته، هر روز از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در محل مجتمع معین مال واقع در تهران خیابان آزادی، مسیر غرب به شرق، ابتدای بلوار استاد معین، مجتمع معین‎مال، طبقه ۲+ پذیرای تمامی علاقه‎مندان علم و فناوری است.

هدف از برگزاری این رویداد آموزشی، آشنایی خانواده‎ها با سنگ‎هاست و افراد با جنبه‎های کمتر شناخته شده سنگ‎ها آشنا می‎شوند و تجربه نگاه میکروسکوپی به ساختار بلوری برخی سنگ‎ها و شناخت کانی‎های بدن انسان از تجربیاتی است که در این رویداد به دست می‎آید. کشف سنگواره‎ها و گردش در غار با بهره‎گیری از تکنولوژی واقعیت مجازی از دیگر جذابیت‎های این رویداد است. همه خانواده‎ها به همراه کودکان ۸ تا ۱۴ سال مخاطبان این رویداد هستند و هزینه ثبت نام برای افراد برابر با ده هزار تومان است.

برنامه‎های این رویداد آموزشی شامل: بازی‎های سنگی، ایستگاه نقاشی غاری، داستان سنگ‎ها، کان‎سارهای ایران، سرگذشت سنگ‏‎ها، سنگ‎‏ها و جدول تناوبی، کانی‎ها و بدن انسان است.

علاقه‎مندان برای دریافت اطلاعات بیش‎تر می‎توانند با شماره‎های ۰۲۱۸۸۸۰۷۷۶۲ و ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ تماس بگیرند.

 

 

 

, , , , , , ,


Comments are closed.