اخبار موزه

رویداد مهیج آموزشی «تو مغزت چه خبره» توسط موزه ملی علوم و فناوری برگزار می‌شود

۱۲ شهر , ۱۳۹۸  

موزه ملی علوم و فناوری رویدادی آموزشی با موضوع آشنایی با مغز انسان ویژه خانواده‌ها و دانش آموزان در مهرماه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری در فراخوان دعوت به شرکت در این رویداد آموزشی چنین آمده است:

«یک لحظه به قدیمی‌ترین خاطره‌ای که دارید فکر کنید! چه احساسی داشتید؟ لبخند زدید یا …؟ در تمام طول روز، در خواب و بیداری از مغزتان کار می‌کشید، تصمیم می‌گیرید، محاسبه می‌کنید، گوش می‌دهید،‌ ورزش می‌کنید، ولی شاید در هیچ لحظه‌ای به اتفاقی که در مغزتان می‌افتد آگاه نباشید. چه اتفاقی افتاد که عصبانی یا خشمگین شدید؟ چطور این شعر را یاد گرفتید؟»

«تو مغزت چه خبره ؟» نام رویدادی آموزشی است که مخاطب را با ‌بخش‌های مختلف مغز آشنا می‌کند. مخاطب می‌تواند با انجام بازی، عملکرد مغز هنگام ترس و خشم را ببینید و از تاثیر استرس بر کاهش توانایی‌هایش شگفت زده شود. در مکعب جادویی می‌تواند حافظه خود را امتحان کند و از فعالیت‌های مختلفی که برایش طراحی شده، لذت ببرد.

رویداد آموزشی «تو مغزت چه خبره؟» ویژه خانواده‌ها در روزهای ۱۲،۱۱، ۱۸و۱۹ مهرماه (پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها) از ساعت ۱۵ تا ۲۰ و ویژه دانش‌آموزی روزهای ۱۳ تا ۱۷ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۴ در مجتمع معین‌مال واقع در تهران، خیابان آزادی، ابتدای بلوار استادمعین، مجتمع معین‌مال، طبقه ۲+ برگزار می‌شود و ورودی برای هر نفر مبلغ ۱۰ هزار تومان است.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌های ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸، ۶۶۷۲۴۶۹۴ و ۸۸۸۰۸۷۶۲ تماس بگیرند و یا به سامانه www.inmost.ir مراجعه کنند.

, , , , , , , , , , ,


Comments are closed.