اخبار موزه

دومین سخنرانی مسأله ترویج علم در ایران معاصر ۲۴ مهرماه در موزه ملی علوم و فناوری

۱۵ مهر , ۱۳۹۸  

دومین نشست از سلسله سخنرانی های مساله ترویج علم در ایران معاصر با عنوان «تاملی در تاثیر اجتماعی علم» با سخنرانی دکتر مقصود فراستخواه روز چهارشنبه ۲۴ مهرماه ساعت ۱۶ در محل موزه ملی علوم و فناوری واقع در خیابان امام، خیابان سی تیر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، این موزه با هم‎ فکری و همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، آخرین چهارشنبه هر ماه با برگزاری سلسله سخنرانی‎هایی، مساله ‎ی ترویج علم در ایران را از ابعاد گوناگون مورد نقد معرفت‎ شناسانه صاحب‎ نظران قرار می دهد.

این برنامه شامل ۹۰ دقیقه سخنرانی و ۶۰ دقیقه پرسش و پاسخ است که در پایان، برنامه ها به صورت شنیداری ضبط می شود و از طریق وبگاه و کانالی ویژه در یکی از شبکه ‎های پیام‎ رسان در اختیار همه علاقه ‎مندان در سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین متن نوشتاری همه سخنرانی‎ ها سالانه و به شکل «مجموعه گفتارها» در قالب کتابی با عنوان «مساله‎ ی ترویج علم در ایران معاصر» به چاپ خواهد رسید.

شرکت و حضور همه علاقه‌ مندان در سخنرانی ها کاملا آزاد است و تنها کافی است نام، نام خانوادگی و معرفی زمینه‎ ی فعالیت ها به نشانی [email protected]  ارسال شود.

گفتنی است دکتر نعمت الله فاضلی نویسنده، پژوهشگر و انسان شناس برجسته، دبیری این سلسله سخنرانی ها را بر عهده دارد.
علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیش تر می توانند با شماره های ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ و یا ۰۲۱۶۶۷۲۴۶۹۴ تماس بگیرند.

, , , , , , ,


Comments are closed.

18 آذر (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
19 آذر (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
20 آذر (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه