اخبار موزه

گزارش تصویری سخنرانی «تاملی در تاثیر اجتماعی علم» در موزه ملی علوم و فناوری

۲۹ مهر , ۱۳۹۸  

دومین نشست از سلسله سخنرانی های مساله ترویج علم در ایران معاصر توسط موزه ملی علوم و فناوری با عنوان «تاملی در تاثیر اجتماعی علم» و با سخنرانی دکتر مقصود فراستخواه روز چهارشنبه ۲۴ مهرماه ساعت ۱۶ در حضور علاقه مندان این حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، پیش از سخنرانی دکتر فراستخواه، دبیر این نشست، دکتر نعمت الله فاضلی، با ارائه مقدمه ای به بیان اهداف و مقاصد برگزاری این برنامه پرداخت.

این سلسله سخنرانی که آخرین چهارشنبه هر ماه برگزار می شود و مساله ‎ی ترویج علم در ایران معاصر را از ابعاد گوناگون مورد نقد معرفت‎ شناسانه صاحب‎ نظران قرار می دهد، شامل ۹۰ دقیقه سخنرانی اصلی و ۶۰ دقیقه پرسش و پاسخ است که در پایان، برنامه ها به صورت شنیداری ضبط می شود و از طریق وبگاه و کانالی ویژه در یکی از شبکه ‎های پیام‎ رسان در اختیار همه علاقه ‎مندان در سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین متن نوشتاری همه سخنرانی‎ ها سالانه و به شکل «مجموعه گفتارها» در قالب کتابی با عنوان «مساله‎ ی ترویج علم در ایران معاصر» به چاپ خواهد رسید.

شرکت و حضور همه علاقه‌ مندان در سخنرانی ها کاملا آزاد است و تنها کافی است نام، نام خانوادگی و معرفی زمینه‎ ی فعالیت ها به نشانی[email protected]   ارسال شود.

 

 

, , , , ,


Comments are closed.

22 آذر (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
23 آذر (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
24 آذر (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه، روز پژوهش، فناوری، مدرسه و دانشگاه