اخبار موزه

نشست «ترویج علم و حوزه عمومی» با سخنرانی دکتر هادی خانیکی در موزه ملی علوم و فناوری برگزار می شود

۲۱ آبا , ۱۳۹۸  

سومین نشست از سلسله سخنرانی های مساله ترویج علم در ایران معاصر با عنوان «ترویج علم و حوزه عمومی» با سخنرانی دکتر هادی خانیکی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی روز چهارشنبه ۲۹ آبان ۹۸ ساعت ۱۶ در محل موزه ملی علوم و فناوری واقع در خیابان امام، خیابان سی تیر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موزه ملی علوم و فناوری، این موزه با هم‎ فکری و همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، آخرین چهارشنبه هر ماه با برگزاری سلسله سخنرانی‎هایی، مساله ‎ی ترویج علم در ایران را از ابعاد گوناگون مورد نقد معرفت‎ شناسانه صاحب‎ نظران قرار می دهد.

این برنامه شامل ۹۰ دقیقه سخنرانی و ۶۰ دقیقه پرسش و پاسخ است که در پایان، برنامه ها به صورت شنیداری ضبط می شود و از طریق وبگاه و کانالی ویژه در شبکه ‎های پیام‎ رسان در اختیار همه علاقه ‎مندان در سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین متن نوشتاری همه سخنرانی‎ ها سالانه و به شکل «مجموعه گفتارها» در قالب کتابی با عنوان «مساله‎ ی ترویج علم در ایران معاصر» به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است دکتر نعمت الله فاضلی نویسنده، پژوهشگر و انسان شناس برجسته، دبیری این سلسله سخنرانی ها را بر عهده دارد.

شرکت و حضور همه علاقه‌ مندان در سخنرانی ها کاملا آزاد است و علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات بیش تر می توانند با شماره های ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ و یا ۰۲۱۶۶۷۲۴۶۹۴ تماس بگیرند.

, , , , ,


Comments are closed.

22 آذر (دیروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
23 آذر (امروز): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه
24 آذر (فردا): برگزاری جنگ های علمی و آموزشی در موزه، روز پژوهش، فناوری، مدرسه و دانشگاه