فراخوان جذب همکار جهت راه اندازی و اداره فروشگاه فرهنگی موزه

موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران به منظور استفاده از پتانسیل افراد توانمند در زمینه فروش محصولات علمی و فرهنگی و همچنین تکریم ارباب رجوع با تکیه بر مشتری مداری اقدام به اخذ همکار جهت راه اندازی، تأمین محصولات و اداره فروشگاه محصولات علمی و فرهنگی خود نموده و از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.
موزه ملی علوم و فناوری دارای ۷ گالری فعال در حوزه های مختلف علمی و فناوری بوده و فضایی حدودموزه ملی علوم و فناوری دارای ۷ گالری فعال در حوزه های مختلف علمی و فناوری بوده و فضایی حدود ۱۲ مترمربع متناسب با فضای محیط طراحی شده در بین گالری ها به فروشگاه اختصاص داده شده است. این فروشگاه در مسیر بازدید مخاطبین گروهی و انفرادی قرار دارد.
مدیریت هزینه و درآمد و عایدی حاصله فروشگاه در اختیار متقاضی است و ایشان ماهیانه مبلغ ۱۰ میلیون ریال را جهت در اختیار گرفتن فضا و موقعیت شغلی و بهره مندی از امکانات موجود، به حساب موزه واریز می نمایند.

شرایط احراز:
شرایط عمومی:

 • داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کار
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • دارای حسن سابقه، توان مالی و اجرایی مناسب در زمینه کاربری مربوطه باشند.
 • دارای سابقه کار در حوزه مربوطه

شرایط اختصاصی:

 1. متقاضی پس از تأیید موزه می بایست ضمن انجام مصاحبه محل فعالیت فروشگاه را در موزه ملی علوم و فناوری رویت و درآمد و هزینه های فروشگاه علمی فرهنگی را پیش بینی نماید.
 2. فضای اختصاص داده شده به فروشگاه علمی فرهنگی صرفاً جهت بهره برداری برای مورد ذکر شده در نظر گرفته شده و در فراخوان به فرد واجد شرایط واگذار خواهد شد. لذا حق هرگونه تغییر کاربری دیگر در طی مدت پیمان برای وی وجود نخواهد داشت.
 3. ظاهر آراسته و مناسب، توانایی سخن وری در ارائه مطالب علمی و جذب مشتری، سابقه تولید یا تهیه و ارائه محصولات علمی و آموزشی جهت فروش، سابقه کار در زمینه های آموزشی- فرهنگی یا تدریس و آشنایی به کاردستی های علمی از ویژگی های خاص متقاضیان است که مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شرایط ارسال مدارک:
برای ارسال مدارک، یک پوشه به نام متقاضی(به زبان انگلیسی) ایجاد کرده و مدارک شناسایی و رزومه کاری خود را در آن پوشه ذخیره کرده و پس از فشرده سازی پوشه به صورت rar یا zip شده از طریق دکمه انتخاب فایل، پکیج خود را ارسال نمایید تا پس از بررسی و انتخاب متقاضیان ارجع، نسبت به تنظیم زمان در اسرع وقت جهت مصاحبه و بازدید از محل، با ایشان تماس گرفته خواهد شد.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز ۱۰ MB

لطفا صبر کنید